Головатюк Владимир Михайлович

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы
Блог

Тарбағатай аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы хабарламасы

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (бұдан әрі – Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Тарбағатай  аудандық  мәслихатының  сессиясында 56  сайлау комиссияларының құрамына 392 мүше сайланды, олардың ішінде: аудандық  аумақтық- 1, учаскелік сайлау комиссияларына – 55.

Бес саяси партияның ұсыныстары бойынша 56 сайлау комиссиясының жаңа құрамына 280 сайлау комиссиясының мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 72 % сайланды. Екі қоғамдық бірлестіктен 112 сайлау комиссиясының мүшесі немесе 28 % сайланды.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.

Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтерді Сіздердің назарларыңызға жеткізіп отырмыз.

«Тарбағатай ауданының аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары мүшелерін сайлау туралы» VI шақырылған Тарбағатай аудандық мәслихаты XХXIV сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 34-2 шешімі.

Тарбағатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Тарбағатай ауданы., Кабекова к-сі, 17, Аудандык мәслихат ғимараты
Төрағасы – Закарянов Г.К., төраға орынбасары–Бекбаев Ж.Н., хатшысы – Нурбаев К.К.,
мүшелері: Баренова Е.С., Нургожина Н., Аринова С.Ж., Куанышбеков Б.С.
№ 897 Ахметбұлақ  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ахметбұлақ ауылы Даулетбай көшесі,53.Д.Қонаев атындағы орта мектеп
Төрағасы –Нуралин Ж. Ш., төраға орынбасары- Тисанов К.К., хатшысы - Каблакатова З.М.,
мүшелері: Абилкасымова Г. А., Дилданова Г. А., Байзолдин К., Акпаева А.Ж
№ 898 Жаңаталап учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жаңаталап ауылы, Қ.Қожахметов көшесі,71 Жаңаталап орта мектеп
Төрағасы – Камзаева А.К., төраға орынбасары- Битибаев А.Б., хатшысы - Нурахметова К.К.,
мүшелері: Кыдырмоллаев С.К., Кыдырмоллаева А.Ж., Кажыбаева Б. Н., Сматова Б. Ы
№ 899 Жаңаауыл учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі,3, Қ.Ақынов атындағы орта мектеп
Төрағасы –Кенесбеков А.К., төраға орынбасары- Сейлгазинов М.М., хатшысы - Кайсанова Ж.К., мүшелері: Балтабаева К.А., Шомбина Б.С., Тисаев Х.М., Шалкенова К.Н       
№ 900 Сарыөлең  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Сарыөлең ауылы, Қабанбай к-сі,28, Б.Момышұлы атындағы бастауыш мектеп
Төрағасы –Искаков Е.А., төраға орынбасары- Сибаланов М.З., хатшысы - Амиренова М.А., мүшелері: Кабдиев Е.Т., Сманов С.С., Ахметжанова Б.С., Байыров Т. К      
№ 901 Бозша учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Бозша ауылы, А.Мұхаметжанов к-сі,27 Даулетбай атындағы орта мектеп
Төрағасы -Алдауышев К.З., төраға орынбасары-Имангожин К. К., хатшысы - Жарасов Р.Р., мүшелері: Тайпакова С.И., Мухаметжанов С.Н., Камитов Н.Т., Бахтияров Р.О
№ 902 Маңырақ учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Маңырақ ауылы, Даулетбай көшесі, 45, Мәдениет үйі,
Төрағасы -Ауелбеков Е.Б., төраға орынбасары-Елубаев.Б.Ж., хатшысы - Рахымбаева К.Қ., мүшелері: Самұратова А.,Х., Мамытова И.К., Ықыласбекұлы М, Мукаева М.К.
№ 903 Жаңалық учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жаңалық ауылы, Құрманғазы к-сі, 219, С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
Төрағасы -Қизатов С.Қ., төраға орынбасары-Нукатов С.А., хатшысы - Абылаев Д.М.,
мүшелері: Кабдуаллаева К.К., Сулейменов Қ.К., Абдульдинов М.Ж., Белдеуова Б.Д.
№ 904  Жаңатілеу учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жаңатілеу ауылы, Ақан сері көшесі,56,  Жаңатілеу бастауыш мектеп
Төрағасы - Рахымбаева А.М., төраға орынбасары- Шектібаева А.А., хатшысы - Рахымбаев М.С., мүшелері: Абилкадирова Б.А., Алпенова Т.А., Оспанов Қ.К., Рахымбаев Е.С.
№ 905 Абай учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Байжігіт көшесі,65, Абай атындағы орта мектеп
Төрағасы -Ешеева Л.С., төраға орынбасары-Мухажанов Б.Ш., хатшысы - Кабибиева Р.Т.,
мүшелері: Жусупова А.Н., Сағатова А.А., Акиев К.Ш., Бактиярова Г.С.
№ 906 Ақжар  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі,17, Мәдениет үйі
Төрағасы -Құсайынов Б. А., төраға орынбасары - Шоқанов Ә.Т., хатшысы - Шенгельбаева Г. А.,
Мүшелері: Көкенова Ж.Қ., Каудырова М.С., Муслимова А.С., Нүрекенова Ғ.М
№ 907 Әуезов учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Қабанбай көшесі,29, М.Әуезов атындағы орта мектеп
Төрағасы -Саябаев Б.И., төраға орынбасары- Шектібаева Г. С., хатшысы - Касенова Л.Б.,
мүшелері:Егінбаев Б.Қ., Оразгалиева А.С., Мыскенова А.К., Жумакаримова А.Б.
№ 908 Жетіарал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
      Орналасқан жері: Жетіарал ауылы, Керейбай көшесі,3, Мәдениет үйі
Төрағасы - Алдауышев Б. А., төраға орынбасары- Ажахметов А.З., хатшысы - Кажиекберова А. Ж.,
мүшелері: Каримова Н.С., Акаев К.К., Отаршиев Е. Ш.,Ошанов А.К.
№ 909 Асусай учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Асусай ауылы, М.Дулатов көшесі,29, Асусай орта мектеп
Төрағасы -Алибаев К.Р., төраға орынбасары- Әрінтаев О. С., хатшысы - Нурсафина А. Н
мүшелері: Актанова Г.Н., Жунусов К.И., Луксанова А.Ж., Каймолданова З.Р.
№ 910 Қамысты учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қамысты а, Ш.Уалиханов к-сі,10 С.Торайғыров атындағы орта мектеп
Төрағасы -Камитжанов С.К., төраға орынбасары-Яхиянов А.Б., хатшысы - Абзалова А. Б.,
мүшелері: Кабдилмаликова А.Р., Камитжанова А.К., Каменжанова Г.,Б., Айтышева К.А.
№ 911  Жалғыз-тал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жалғыз-тал ауылы, М.Әуезов көшесі,7, Жалғыз-тал бастауыш мектеп,
Төрағасы -Аринова Б.Т., төраға орынбасары -Искаков Б.А., хатшысы - Каженова Б.М., мүшелері:Нүрекенова К.Б., Рамиянов. К.А., Аукенов С.К., Исмагулов Д.М.
№ 912 Құйған учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Құйған ауылы, М.Өзтүрік көшесі,3, Жастар орталығы ғимараты
Төрағасы -Кожариянов Д.Ж., төраға орынбасары-Кожагулова Т.С., хатшысы - Уалиева К.М.,
мүшелері:Амиренова М.Д., Қылышова М.К., Тунгатарова А.М., Болдекбаев Н.К
№ 913 Жалаңаш учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жалаңаш ауылы, Н.Қалиев көшесі,38/1, С.Көбеев атындағы орта мектеп,
Төрағасы - Дүзбаев А.К., төраға орынбасары-Журтбаева Г.С., хатшысы - Шокманова А.Т.,
мүшелері: Нургалиев С.Е., Мурсалова А.Р., Солтанова Б.Н., Нургалиев К.,М
№ 914 Жамбыл учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жамбыл ауылы, Тогас көшесі,10, Жамбыл атындағы орта мектеп,
Төрағасы - Жакашева Г.З., төраға орынбасары-Ақанова Қ.А., хатшысы - Дуйсенбина А.Г.,
мүшелері:Мухаметкалиева А. О.,Саудабаева А.С.,Дүйсенбинов А.,Чектібаев Ж.К.
№ 915 Шолақорда учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Шолақорда ауылы, 1 квартал,1, Б.Майлин атындағы орта мектеп,

Төрағасы -Темірбеков Б.Ж., төраға орынбасары-Исабеков К.И., хатшысы - Ахметқалиева П. С.,
мүшелері:Сағидолдина Т.Б., Какимжанов С.А., Оразаев Д.Н., Рысбеков Е.К.

№916 Қарасу учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қарасу ауылы, Атабаева,3, Мәдениет үйі,

Төрағасы- Рысбекова Ж. Қ., төраға орынбасары-Дәлібаева Қ. Ж., хатшысы - Жақиянов Е.С.,
мүшелері: Чериязданов Д.Т., Қабылова Т.С., Мамырбекова Б.К.,Қисықова А.Қ.,

№ 917 Ақмектеп учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақмектеп ауылы, 1 квартал,1, Акмектеп орта мектеп

Төрағасы- Амирғазин Б., төраға орынбасары-Амренов Қ.А., хатшысы - Исов А.Т.,
мүшелері:Садуақасов Н.З.,Темирбеков М.Т.,Кусайынова А.И., Мағзиев Қ.З.,

№ 918 Қарой учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қараой ауылы, 1 квартал,13, Қараой бастауыш мектеп,

Төрағасы- Алимханова С. К ., төраға орынбасары-Амренов М. С., хатшысы - Мықиянова Г.Т.,
мүшелері: Шапатов С., Мұхаметжанов Қ.И.,Абижанов Ж.К., Атажанов Қ.С

№ 919 Тәуке учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Тәуке ауылы, Төлеби көшесі,12, Т.Тоқтаров атындағы орта мектеп
Төрағасы- Шағыраева А.С., төраға орынбасары-Садуов Б. А., хатшысы - Масалимова Ұ.Е.,
мүшелері: Ошақбаев Б.Қ., Аймұханбетов А.С., Рахметов А.К., Дюсова А.К
№ 920 Қабанбай учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, Абай көшесі,4, Мәдениет үйі
Төрағасы- Аққазиева Ғ., төраға орынбасары-Касенова Н.М., хатшысы - Далбина К.А.,
мүшелері: Шайхымұратов Е.И., Мухамадиева С.Б., Көкебаева Э.С., Кабиев Б.Ч
№ 921 Шеңгелді учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Шеңгелді ауылы, Д.Қонаев көшесі,3, Қ.Сатпаев атындағы орта мектеп
Төрағасы- Мұқажанова Г.К., төраға орынбасары-Амирова А.Б., хатшысы - Шынтаева Л.Қ.,
мүшелері: Ибрагимов Т.Ж., Иманбаева Ж.С., Абилқасимов Р.Е., Исанов Қ.
№ 922 Қазақстан учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қазақстан ауылы, Абай көшесі,15, Бастауыш мектеп ғимараты
Төрағасы- Мұқанова Г.З., төраға орынбасары-Мұхаметқалиева Б. Қ., хатшысы - Шабакова Ш.Е., мүшелері:Рахимов А.У., Тоқтағұлова Г.К., Жаманқұлов Т.Т., Жылкышыбаев Б.К
№ 923 Шорға учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Шорға ауылы, Қазбек би көшесі,26, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Құрмашев С., төраға орынбасары-Қалиев Т.М., хатшысы - Муратова К.М.,
мүшелері: Оспанғалиева Э.Ә., Чакиров Ж.Б., Бұланбаев С.М., Хамзанова Ә.О
№924 Рысқұлов учаскелік сайлау комиссияның құрамы
Орналасқан жері: Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі,7 , Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Усабаева З.А., төрға орынбасары-Мухамадиева Г.К., хатшысы - Кенжебаева А.Д.,
мүшелері:Сарыбаева Р.С., Ерболатова А.Е., Дуанбаева С.Н., Қуандықова Н    
№925 Балықшы учаскелік сайлау комиссияның құрамы
Орналасқан жері: Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі,12, Мәдениет үйі,
Төрағасы- Темирбаева Э.К., төраға орынбасары-Емішова Н.С., хатшысы - Ногайбаева Г.Ж.,
мүшелері:Рахимбаев А.С.Акишева К.А.,Буратаева К.Ж.,Қырықпаева Э.А
№926 Тұғыл учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Тұғыл ауылы Амангелді көшесі,95, Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Икласов.Е.М., төраға орынбасары-Садвакасова Ж.М., хатшысы - Оразбекова Г.О.,
мүшелері:Дюсенбаева А.Ш., Ахметалиева М.М., Жаманова А.К., Бардашева Р.К
№ 927 Байтоғас учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері:  Байтоғас ауылы, Байтоғас көшесі,65, Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Муқатова Г. А., төраға орынбасары-Ахметова Ж. Ә., хатшысы - Ошанова А. Ж.,
мүшелері: Асаубаева Ж.З., Асаубаева М.Б., Тоқтағулова Т.К., Мұхатова А.Н.
№928 Ойшілік учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ойшілік ауылы, Байбарақ көшесі,30, ауылдық клуб үйі
Төрағасы- Қойлыбаев М.Ә., төраға орынбасары-Искакова К.Б., хатшысы - Олжабаева С.С.,
мүшелері:Рахметоллина Т.Қ., Болысов М., Абдикаримова Л.С., Айткалиева К.У.
№929 Томар учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
  Орналасқан жері: Томар ауылы, Жеке үй.
Төрағасы- Ибраева Ж.А., төраға орынбасары-Абилмажинова А.Т., хатшысы - Омарбаева Д.З.,
мүшелері:Курмангалиев М.К., Койлыбаев К.А., Садуақасова С.Ө., Аюпова С.А.
№930 Тана мырза учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Тана мырза ауылы, А.Жұбанов көшесі,6, Тана мырза орта мектебі
Төрағасы -Искаков Е. Б., төраға орынбасары-Ахмадиев Е.К., хатшысы - Сламбаева Т.Ж.,
мүшелері: Камитжанова Г.И., Бөлекжанова Б.К., Байназаров А. А., Байгалиева А.С
№ 931 Құмкөл учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Құмкөл ауылы, Абай көшесі,14, Сасан би атындағы орта мектеп
Төрағасы- Қабдолова Ж.Д., төраға орынбасары-Сембаев Е. Қ., хатшысы - Базарханов М.Ж.,
Мүшелері:Толегетаев Е. С., Көшербаева З.З., Имангалиева С.Д., Алханова А.С
№ 932 Қарғыба учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қарғыба ауылы, 2 квартал, 98, Гагарин атындағы орта мектеп
Төрағасы- Оралбаев Н.К., төраға орынбасары- Оспанов Т.Ж., хатшысы - Камзабекова Г.К.,
мүшелері: Омарова Н.Б., Сапарбеков А.М., Абділбаев Б.Т., Жұмаханова Д.Б.
№ 933 Көкбастау учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Көкбастау ауылы, Фелдшерлік пункт
Төрағасы- Қоңыров М.Е., төраға орынбасары-Америн М.Қ., хатшысы - Ахмадиев Қ.Ш.,
мүшелері: Амангелді Н. А.,Байгабылов С.А.,Нурахметов С.И., Кеңесбаев С.М
№ 934 Қызыл жұлдыз учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қызыл жұлдыз ауылы, А.Марғұлан көшесі 2, Бастауыш мектеп
Төрағасы- Бигазина М.Н., төраға орынбасары-Атанбаев Т.Ұ., хатшысы - Сейткасымов Д.Т.,
мүшелері: Исаева К.Т., Кабдиева М.Т., Насиров С.С., Есимханов С.З
№935 Мәдениет учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 20, Мәдениет үйі
Төрағасы- Атыханов Г.Ж., төраға орынбасары-Қырықбаев Қ.М., хатшысы - Слямова А. К.,
мүшелері:Байқазанова К.М., Шакерова А. Д.,Омарова Р. С.,Берикбаев Е.Б
№936 «Орталық» учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақсуат а, Қабанбай к-сі,35.М.Имашев атындағы жасөспірімдер спорт мектеп
Төрағасы- Абсалямов Е.К., төраға орынбасары-Алиясов С.Б., хатшы-Сембаев Р.С.,
мүшелері: Асанова Б.А., Сайлаубаев Ж.Ә., Акчалова С.И., Тілеугазина А.Т
№937 Училище учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Ақсуат ауылы, Қабанбай көшесі, 20, Тарбағатай колледжі КМК
Төрағасы- Рахметжанов Н.К., төраға орынбасары-Смагулов С.С., хатшысы - Елубаева А.Ж.,
мүшелері: Мубараков Е., Нұртасов Д.Н., Толегенова А.А., Муканова Н.К.
№938 Екпін учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Екпін ауылы, Мира көшесі, 12, Ы.Кабеков атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Слямова С.Т., төраға орынбасары-Боскынбаева Ш.Б., хатшысы - Асанов Б.К.,
мүшелері: Таушаева Р.С., Мадиярова Г.Т., Қамбарова Л.Қ., Богасбаев Н.Т.
№ 939 Аққала учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Аққала ауылы, Шағын аудан көшесі, 46.Бастауыш мектеп
Төрағасы- Жамагатова М.А., төраға орынбасары-Дауенова Р.С., хатшысы - Асылгазина А.А.,
мүшелері: Дүзбаева Б.Т., Рахимов М.З., Токтамысов А.К., Игенов С.А.,
№940 Көкжыра учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Көкжыра ауылы, 2 квартал, 3, М.Әуезов атындағы орта мектеп
Төрағасы -Дуйсенов М.К., төраға орынбасары-Смайлов Е.Р., хатшысы - Имангожина Р.Г.,
мүшелері: Жыбыраева Р.Н., Мукаева М.А., Масалимова М.Ә.,Баяхметов Р.Ж
№941 Серіктес учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Серіктес ауылы, Жүнісбаев көшесі, 13, Бастауыш мектеп
Төрағасы- Марқабаев Н.К., төраға орынбасары-Жакилина Ж.К., хатшысы - Мыңбаев М.А.,
мүшелері: Кенжебаев Б.З., Аукенов Ғ.Б., Кунафин Е.С., Құдышов А.М.,
№942 Мүрсәлім учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Мүрсәлім ауылы, Жеке үй.
Төрағасы- Құрманғалиев Б.Б., төраға орынбасары-Қалибеков Т. Б., хатшысы - Базарбекова О.О.,
мүшелері: Мұхаметжанов Ж.А., Рахымбаев М.О., Станова А. С., Казбеков С.Д.,
№943 Сатбаев учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Сәтбаев ауылы, Қабанбай көшесі, 34, С.Сейфуллин атындағы орта мектеп
Төрағасы- Құлманов Ш.Т., төраға орынбасары-Набиев Р.Б., хатшысы - Чукушев Д.К.,
мүшелері: Курманбекова А.Т., Боранбаева А.Б., Құсайынов С.А., Ақшалов Н
№944 Коктубек учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Көктүбек ауылы, А.Байтұрсынов көшесі, 46, Көктүбек орта мектеп
Төрағасы- Боденов Қ.Қ., төраға орынбасары- Рахымбердинов А.Ж., хатшысы - Нұғыманова Г.К.,
мүшелері: Дәуітбеков С.Ж., Қапасов Қ.Қ., Уақбаева С.Қ., Мушарапов С.С
№945 Сұлутал учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Сұлутал ауылы, Бастауыш орта мектеп
Төрағасы- Турарова П.С., төраға орынбасары-Майлыханова Г. Т., хатшысы - Байзақова Ж.У.,
мүшелері: Ықыбаев Р. Е, Байзақов Ә. У. Демежанов Б, Қ. Құсметов Б., М.,
№ 946 Жәнтікей учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Жәнтікей ауылы, Сәрсенов көшесі, 12а, К.Сәтбаев атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Сапарова Г.Ә., төраға орынбасары-Қасенбаева Л.М., хатшысы - Абдилдаева Ф.Қ.,
мүшелері:Құнафина Е. А., Садвакасова А. М., Темиржанова Т. С., Оразбекова К. А.,
№947 Қожакелді учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қожагелді ауылы, Толағай шағын орталығы, Араб батыр көшесі, 21
Төраға-Құрмашев М. С., төраға орынбасары-Сағатбеков Ш. К., хатшысы - Рамазанова М. А.,
мүшелері: Құрманбекова А. Т., Кесікбаев С. Қ., Аманқұлов Е. Ж., Нүркенов Б. Т.,
№948 Кіндікті учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Кіндікті ауылы, Б.Майлин көшесі, 28, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектеп,
Төрағасы- Ахметов М. Ж., төраға орынбасары- Олағаев Б. Д., хатшысы - Удерина А. Б.,
мүшелері: Ахметова А. Б., Искакова Г. Д., Кожахметова Д. М., Тыныбаева А. У.,
№950 Қызыл Кесік учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Қызыл кесік ауылы, Үйрек ана көшесі, 2, Мәдениет үйі,
Төрағасы- Жалғабаев Қ.Ж., төраға орынбасары-Сағадиев С.К., хатшысы - Батхолдина А.С.,
мүшелері. Майшықов Д.Н., Смагулова С.Е., Ибраев Е.Б., Шымырбаева Ж.М 
№951 Үш төбе учаскелік сайлау комиссиясының құрамы
Орналасқан жері: Үштөбе ауылы, Өкпеті орта мектеп, Шақаби көшесі, 8
Төрағасы- Ақылбеков Қ., төраға орынбасары- Башақов Б.О., Иманғалиева Л.Д.,
мүшелері: Сембаев Ө.Р., Оспанов Қ.С., Нұрғалиев Б.Ж., Ажығожина А.Д
№ 953 Жабық учаскелік сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Шекаралық комендатура, Байжігіт көшесі, 24.
Төрағасы- Бүркітбаев Қ.Б., төраға орынбасары-Тәуекел М.Р., хатшысы - Нурсолтанова З. А.,
мүшелері: Хамитжанов М. Н., Қасенов С.С., Мұхаметжанов М. Т., Оразғалиева А.М