Головатюк Владимир Михайлович

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы
Блог

ШҚО Шемонаиха аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру нәтижелері туралы хабарламасы

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (әрі қарай – сайлау туралы Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы заңының талаптарына сәйкес  жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды дайындау және өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының уәкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

Шемонаиха аудандық мәслихатының сессиясында 36 сайлау комиссиясының құрамына 236 мүше сайланды, оның ішінде: аумақтық - 1, учаскелік – 35.

 36 сайлау комиссияларының жаңа құрамына бес саяси партияның ұсыныстары бойынша сайлау комиссияларының 175 мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының  74,2 % сайланды. Үш қоғамдық бірлестігінен сайлау комиссияларының 49 мүшесі сайланды немесе 20,8 %, Шемонаиха аудандық аумақтық сайлау комиссиясынан 12 мүше сайланды немесе 5%.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарында белгіленген тәртіп пен мерзімде сайлау комиссияларының отырысында аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төрағаларының орынбасарлары мен хатшылары сайланды.

Сіздің назарыңызға Шемонаиха ауданының сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан орны туралы мәліметтерді жолдаймыз.

Шемонаха  аудандық мәслихаты

Шемонаиха  аудандық мәслихатының «Шемонаиха ауданының аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларын  сайлау туралы» 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 35/2-VI шешімі

Шемонаиха аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орналасқан жері: 071800 Шемонаиха қ., Вокзальный к-сі, 166, «Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ «Достық үйі» КМҚК
Төрағасы Попов Виктор Васильевич
Төраға орынбасары Косинов Рустам Дүйсенұлы
Хатшысы Ушакова Ольга Геннадьевна
Комиссия мүшелері Акпаева Кенжеш Аукеновна, Горьковая Светлана Анатольевна, Миненко Сергей Юрьевич, Соболева Вера Геннадьевна
№ 1082  учаскелік сайлау комиссиясы
Половинка а., 6699 әскерлік бөлімнің 5-ші атқыш ротасы
Төрағасы Тайшегиров Ринат Ерланович
Төраға орынбасары СмаиловГилимбекМухамедханович
Хатшысы Крутина Ирина Васильевна
Комиссия мүшелері Абдрахманова Мадина Ракымбековна, Коннова Оксана Николаевна.
№ 1083  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Урицкий к-сі, 5, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«№ 4 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы Тотекина Назигуль Ануарбековна
Төраға орынбасары Агафонова Светлана Адамовна
Хатшысы Ляшенко Татьяна Владимировна
Комиссия мүшелері Букенова Калияш Арумбековна, Бельц Лилия Владимировна, Корнев Денис Викторович, Нургазиева Гульнур Черьяздановна
№ 1085  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Вокзальный к-сі, 149, «Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ «Шемонаиха орталық аудандық кітапхана» КММ
Төрағасы РахымжановаАйгеримКайратовна
Төраға орынбасары Алпыспаева Сауле Серекпаевна
Хатшысы Подкорытова Анна Владимировна
Комиссия мүшелері Санарова Ирина Константиновна, Сибикина Ирина Сергеевна, Тыщенко Марина Владимировна, Шевченко Елена Николаевна
№ 1086  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Чапаев к-сі, 40, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Н. А. Островский атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы» КММ
Төрағасы Штрошерер Елена Эдуардовна
Төраға орынбасары Дорина Ирина Анатольевна 
Хатшысы Захарова Валентина Александровна 
Комиссия мүшелері Азильбеков Нурлан Масагутович, Акпаева Фатима Руспаевна, Колмакова Оксана Валерьевна, Комиссарова Светлана Александровна, Поварёнкина Наталья Валерьевна, Шаяхмет Ирина Шоовоевна
№ 1088  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Астафьев к-сі, 36, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Бекетаева Гульнара Омиртаевна
Төраға орынбасары Бейсекенова Ахия Мансуровна
Хатшысы Абишева ЛяззатТлеужановна
Комиссия мүшелері Агафонова Галина Владимировна, Дробышева Наталья Викторовна, ЕлшiбайМедетМаратұлы, Сильнягина Наталья Александровна
№ 1090  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Молодежный к-сі, 19, «Шемонаиха ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ
Төрағасы Тиц Вера Владимировна
Төраға орынбасары Алибусаева Марина Шагимардановна
Хатшысы Зарецкая Ирина Александровна
Комиссия мүшелері Бесчётная Надежда Михайловна, Воронина Елена Евгеньевна,Марченко Наталья Андреевна,РахымжановаГулмираТоктарбеккызы
№ 1091  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Аврора к-сі, 2, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы МукановаМагизаКакашевна
Төраға орынбасары КамшибаеваМайкенКинаятовна
Хатшысы КыстаубаеваНазымЖунисхановна
Комиссия мүшелері Ахметов РишатФайзуллаевич, Другова Наталья Петровна, КусайноваЗухраТурсынбековна, Карпов Роман Сергеевич, Колобова Ирина Анатольевна, Колмакова Валерия Евгеньевна
№ 1093  учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Жуков к-сі, 4, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Ю.А. Гагарин атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы Банникова Наталья Николаевна
Төраға орынбасары Радионова Ольга Юрьевна
Хатшысы Герасимова Ирина Александровна
Комиссия мүшелері Вилижина Ксения Борисовна, Кумрякова Наталья Александровна, МинкеноваСалтанатСериккызы, ТаласбаеваГаухарБейсенбековна, Таранова Олеся Андреевна,Шевченко Елена Федоровна
№ 1095  учаскелік сайлау комиссиясы
Первомайский к., Металлургтер к-сі, 5, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Д.М. Карбышев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша»
Первомай кешені» КММ
Төрағасы Федорова Кристина Андреевна
Төраға орынбасары Земскова Татьяна Николаевна
Хатшысы Денисова Елена Анатольевна
Комиссия мүшелері Иминова Милана Викторовна, Ильина Юлия Александровна, Трухницкий Андрей Робертович, Чупина Анастасия Андреевна
№ 1097  учаскелік сайлау комиссиясы
Первомайский к., Юбилейный к-сі, 1, «Первомайка оқу өндірістік комбинаты»
мемлекеттік емес мекемесі
Төрағасы Куделина Татьяна Анатольевна
Төраға орынбасары Суворова Любовь Михайловна
Хатшысы Казакова Олеся Борисовна
Комиссия мүшелері Борисенко Татьяна Анатольевна, Иванова Наталья Владимировна, Осина Людмила Викторовна, Селиванова Светлана Фёдоровна
№ 1098  учаскелік сайлау комиссиясы
Первомайский к., Металлургтер к-сі 1а, «Шығыс Қазақстан облысы жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының
«Первомай арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ
Төрағасы ДоулбаеваАйгульАманжоловна
Төраға орынбасары Боровикова Надежда Николаевна
Хатшысы Кибитёва Ксения Михайловна
Комиссия мүшелері Беляева Елена Валерьевна, Безверхняя Татьяна Александровна, СулейменАйгулКарабайкызы, Тубаева Марина Геннадьевна
№ 1099  учаскелік сайлау комиссиясы
Барашки а., Целинный к-сі, 2, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Барашки негізгі орта мектебі» КММ
Төрағасы Кумарова Юлия Юрьевна
Төраға орынбасары Ведищева Елена Викторовна
Хатшысы Бозаева Сауле Нысанбековна
Комиссия мүшелері АлимхановаКаньяАтыбаевна, ИлюбаеваАдияСоветкановна
№ 1100  учаскелік сайлау комиссиясы
Ново-Ильинка а.,Центральный к-сі, 96, «Ново–Ильинcкое» ЖШС асханасы
Төрағасы Тихонюк Алла Николаевна
Төраға орынбасары Жексембинова Сауле Жуматаевна
Хатшысы Нестеренко Валентина Геннадьевна
Комиссия мүшелері Боровикова Елена Владимировна, Скорикова Валентина Робертовна
№ 1101  учаскелік сайлау комиссиясы
Усть-Таловка к., Школьный к-сі, 1, «Шемонаиха ауданының Усть-Таловка кенті
әкімінің аппараты «Горняк» клубы» КМҚК
Төрағасы Жукова Светлана Васильевна
Төраға орынбасары Минаков Дмитрий Викторович
Хатшысы Макарьева Марина Николаевна
Комиссия мүшелері Афанасьева Валентина Степановна, Алифанов Валентин Игоревич, Ванина Алена Владимировна, Ларионов Александр Владимирович, Рахимбердина Альмира Еркенгалиевна, Шубина Мария Георгиевна
№ 1102  учаскелік сайлау комиссиясы
Усть-Таловка к., Школьный к-сі, 3, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
 «И.М. Астафьев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы Куклина Марина Борисовна
Төраға орынбасары Докучаев Константин Валерьевич
Хатшысы Мукашева Наталья Анатольевна
Комиссия мүшелері Герасимова Лариса Николаевна, НұрбекұлыӘділет, Сеитова Светлана Николаевна, Холодкова Светлана Викторовна, Шабанов Владимир Васильевич, Югай Владимир Илларионович
№ 1104  учаскелік сайлау комиссиясы
Камышинка а., Советский к-сі, 28, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің
мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Звонников Николай Иванович
Төраға орынбасары БекжигитовКуттыбекИбраимгазиевич
Хатшысы Улымова Надежда Николаевна 
Комиссия мүшелері Артемьева Екатерина Валерьевна, Бельц Татьяна Анатольевна, Сташко Татьяна Петровна, Медведева Дарья Николаевна
№ 1105  учаскелік сайлау комиссиясы
Пруггерово а., Школьный к-сі, 25, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі «Пруггеровская негізгі орта мектебі» КММ
Төрағасы Звягинцева Елена Викторовна
Төраға орынбасары Колмаков Алексей Иванович
Хатшысы СолтанбековаНазымСайрановна
Комиссия мүшелері Войтович Людмила Николаевна, Василкова Любовь Яковлевна
№ 1106  учаскелік сайлау комиссиясы
Сугатовка а., Ленин к-сі, 3, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Зузин Николай Николаевич
Төраға орынбасары Агафонов Сергей Владимирович
Хатшысы Уфимцева Надежда Геннадьевна
Комиссия мүшелері Боярова Кристина Евгеньевна, Гуменюк Елена Одиновна, Кожевникова Наталья Леонидовна, Крыцкая Алёна Сергеевна
№ 1107  учаскелік сайлау комиссиясы
Волчанка а., Победы к-сі, 10, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Яковенко Владимир Васильевич
Төраға орынбасары Крапивина Евгения Михайловна
Хатшысы Сагадеева Марина Маратовна
Комиссия мүшелері Сикпаева Динара Амангелдіқызы, Стрельников Виктор Васильевич, Терехина Надежда Алексеевна, Файкова Римма Геннадьевна
№ 1108  учаскелік сайлау комиссиясы
Березовка а., Центральный к-сі, 11, жеке меншік үй
Төрағасы Синцова Надежда Андреевна
Төраға орынбасары Малкова Анастасия Андреевна
Хатшысы Ташлыкова Александра Андреевна
Комиссия мүшелері АгалиеваАсемМукановна, ЧайзадаАсельАйтпековна
№ 1111  учаскелік сайлау комиссиясы
Большая Речка а., Школьный к-сі, 20, «Шемонаиха ауданы білім беру бөлімінің
«Большая речка жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы Шамайко Геннадий Викторович
Төраға орынбасары Нургалиева Ольга Федоровна
Хатшысы Чиковани Елена Ивановна
Комиссия мүшелері Нургалиева Жулдыз Жумагазиновна, Понкратова Оксана Александровна
№ 1112  учаскелік сайлау комиссиясы
Верх-Уба а., Мир к-сі, 2а, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Астапова Галина Рафаиловна
Төраға орынбасары Демьяненко Любовь Ивановна
Хатшысы Зайцева Анна Викторовна
Комиссия мүшелері Ананина Елена Григорьевна, Михальченко Наталья Васильевна, Рубанова Светлана Владимировна, Урманова Яна Юрьевна
№ 1113  учаскелік сайлау комиссиясы
Выдриха а., Центральный к-сі, 67, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Турлубаев Олег Жумагазыевич
Төраға орынбасары Андреев Андрей Викторович
Хатшысы Лесниченко Ольга Павловна
Комиссия мүшелері Бронова Ольга Владимировна, Коханова Александра Михайловна, Колмакова Татьяна Алексеевна, Турищева Диана Олеговна
№ 1115  учаскелік сайлау комиссиясы
Зевакино а., Халықтық к-сі, 72, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша» Зевакино кешені» КММ
Төрағасы КудабаеваАйжанКарибаевна
Төраға орынбасары Першина Александра Алексеевна
Хатшысы Грислит Нина Васильевна
Комиссия мүшелері Боровикова Нина Анатольевна, Концевич Ольга Степановна, Кужильский Григорий Владимирович, Сизикова Наталья Ивановна
№ 1116  учаскелік сайлау комиссиясы
Убинка а., Школьный к-сі, 22, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Чернова Наталья Викторовна
Төраға орынбасары Кунушпаева Алтын Жантемировна
Хатшысы ТугумбаеваМеруертСалиховна
Комиссия мүшелері Гончар Анна Ивановна, Загородняя Наталья Александровна, Макешина  Любовь Леонидовна, Охрименко Людмила Ивановна
№ 1117  учаскелік сайлау комиссиясы
Рассыпное а., Школьный к-сі, 9, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Михайловка жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы АхтаевАскербекЖунисбекович
Төраға орынбасары Проходова Светлана Николаевна
Хатшысы АрпабаеваГалияШаймуратовна
Комиссия мүшелері АрпабаеваАсельНурбековна, Иванова Татьяна Сарсембаевна, Филимонова Елена Николаевна, Ширяева Елена Владимировна
№ 1118  учаскелік сайлау комиссиясы
Конёвка а., Школьный к-сі, 5, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Михайловка жалпы білім беретін орта мектебі» КММ
Төрағасы АпузоваКорланШаймуратовна
Төраға орынбасары Тихонова Наталья Ивановна
Хатшысы Кондратьева Валентина Николаевна
Комиссия мүшелері Дорофеева Наталья Николаевна, Шумакова Ольга Анатольевна
№ 1119  учаскелік сайлау комиссиясы
Рулиха а., Центральный к-сі, 63, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Артамонов Сергей Георгиевич
Төраға орынбасары Зайцева Жанна Ивановна
Хатшысы Хоруженко Наталья Валериевна
Комиссия мүшелері АбдуловаГульжанатМухтарбеккызы, Бойченко Елена Алексеевна, Жуковская Ирина Васильевна, Сердюкова Елена Николаевна
№ 1120  учаскелік сайлау комиссиясы
Октябрьское а., Зубко к-сі, 2, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» КМҚК
Төрағасы Удодов Александр Иванович
Төраға орынбасары Прохорович Оксана Владимировна
Хатшысы ТакубаеваАйжанАлтынбековна
Комиссия мүшелері Ванюкова Алёна Анатольевна, Кошкина Елена Николаевна
№ 1121 учаскелік сайлау комиссиясы
Луговое а., Школьный к-сі, 3, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Октябрьская негізгі орта мектебі» КММ
Төрағасы Серович Николай Владимирович
Төраға орынбасары Маркина Наталья Ивановна
Хатшысы Буянова Жанна Владимировна
Комиссия мүшелері Колодницкая Ольга Петровна, СембаеваКарашашАлтышевна
№ 1122 учаскелік сайлау комиссиясы
Красная Шемонаиха а., Новосельский к-сі, 12, «Шемонаиха ауданының
білім беру бөлімі «Қызыл Шемонаиха негізгі орта мектебі» КММ
Төрағасы Проскуряков Николай Григорьевич
Төраға орынбасары Калинина Тамара Степановна
Хатшысы Анисимова Галина Михайловна
Комиссия мүшелері АмреноваРауфатКуньясовна, Сорокина Юлия Викторовна, Фёдорова Инна Алексеевна, Шмидт Елена Николаевна
№ 1124 учаскелік сайлау комиссиясы
Медведка а., Центральный к-сі, 24а, «Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі
«Новая Жизнь негізгі орта мектебі» КММ
Төрағасы Глушаков Евгений Викторович
Төраға орынбасары Исакова Любовь Михайловна
Хатшысы Семерня Галина Евдокимовна
Комиссия мүшелері Филимонова Светлана Валерьевна, ШаитоваЖанарСлямхановна
№ 1130 учаскелік сайлау комиссиясы
Кенюхово а., Советский к-сі, 36, «Шемонаиха ауданының орталық аудандық ауруханасы» ШЖҚ КМК медициналық пункті
Төрағасы Казакова Ирина Николаевна
Төраға орынбасары Осинцева Галина Ивановна
Хатшысы Ноненмахер Людмила Николаевна
Комиссия мүшелері Жаркова Марина Геннадьевна, Скворцова Нина Николаевна
№ 1132 учаскелік сайлау комиссиясы
Березовка а., Южный к-сі, 33, «Шемонаиха ауданының орталық аудандық ауруханасы» ШЖҚ КМК медициналық пункті
Төрағасы Шенгальц Ольга Васильевна
Төраға орынбасары Демченко Нина Сергеевна
Хатшысы Клюянова Елена Геннадьевна
Комиссия мүшелері Кадыров БолатАбдикаримович, ХамбулатоваАйдатМогомедовна
№ 1133 учаскелік сайлау комиссиясы
Шемонаиха қ., Повстанческий к-сі, 73,
 «Шемонаиха ауданының полиция бөлімі» ММ
Төрағасы АкашевНурланКапашевич
Төраға орынбасары АлтыспаевСерикжанКадыргожиевич
Хатшысы Лейфрид Анна Николаевна
Комиссия мүшелері КушуеваАлмагульЖуматаевна, Хихлова Марина Александровна